info [ at ] vakilagah.com

مشهد میدان احمد اباد ابتدای ملاصدرا ساختمان صدرا طبقه سوم واحد ۳۰۶

لوگو وکیل اگاه

محمود غلامی وکیل خوب مشهد | وکیل پایه یک دادگستری مشهد

امروزه به دنبال گسترده شدن روابط انسان‌ها، مسائل جدیدی نیز شکل گرفته است که نیاز آن‌ها به وکیل را بیشتر می‌کند.

معمولا افراد در هر شهری ساکن باشند به دنبال یک وکیل حاذق در همان شهر می‌گردند. اگر در شهر مشهد زندگی می‌کنید، می‌توانید محمود غلامی را انتخاب کنید و از خدمات ایشان بهره‌مند شوید. 

وکیل مشهد
وکیل در مشهد

محمود غلامی

محمود غلامی، وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است که تاکنون 600 پرونده در حوزه‌های کیفری، حقوقی و خانواده را در مشهد با موفقیت به سرانجام رسانده است.

پرونده های موفق کیفری مشهد
80%
پرونده های موفق خانوادگی مشهد
90%
پرونده های موفق حقوقی مشهد
85%

آمار جرایم مشهد

با گسترش مشکلات جامعه، طبیعتا آمار جرایم نیز بالا می‌رود. به طوری که هرساله این تعداد افزایش می‌یابد. شهر مشهد با توجه به اینکه جزو کلان شهرهای کشور محسوب می‌شود، پس از تهران در صدر جرایم قرار دارد و هر ساله در این شهر شاهد جرایمی مانند، حمل مواد مخدر، دزدی و زورگیری، قتل و… هستیم.

آمار طلاق در مشهد

امروزه شاهد افزایش طلاق در کشور هستیم و شهر مشهد نیز از این قاعده مستثنی نیست. در سال گذشته شاهد افزایش 9 درصدی طلاق در خراسان رضوی بوده ایم که مشهد در صدر شهرهای این استان قرار گرفته است. در سالی که گذشت طلاق‌های استان 14 هزار و 118 طلاق در شهر مشهد ثبت شده است. شما می‌توانید در پرونده‌های طلاق به وکیل آگاه، مراجعه نمایید.

ویژگی وکیل مشهد

یک وکیل حقوقی خوب باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

راز دار بودن

مهمترین ویژگی یک وکیل امین و رازدار بودن او است. با توجه به اینکه افراد مسائل شخصی خود را با وکیل در میان می‌گذارند بر او واجب است محرم اسرار موکل خود باشد و همچنین با طرف دیگر پرونده تبانی نکند.

مهارت ارتباطی خوب

وکلا باید علاوه‌بر مهارت شفاهی برای اقناع موکل و دادگاه، از مهارت نوشتاری نیز بهره‌مند باشند.

 همچنین لازم است شنوندگان خوبی باشند و به سخنان موکل خود گوش فرا دهند تا بتوانند به درستی گفته‌های او را تجزیه و تحلیل کنند.

برای ارتباط بهتر با موکل، وکیل باید به زبان عامیانه صحبت کند و از به کار بردن اصلاحات سخت حقوقی بپرهیزد.

مهارت تحلیلی مناسب

وکیل مشهد باید از قدرت تحلیل بالایی برخوردار باشد و بتواند از مسائل پرونده ارزیابی دقیقی داشته باشد.

صداقت

وکیل مشهد باید صداقت داشته باشد و موکل خود را در جریان همه امور مربوط به پرونده قرار دهد و چیزی از او مخفی نکند. همچنین اگر نسبت به موفقیت پرونده مطمئن نیست باید وعده دروغین به او ندهد.

راز دار بودن

مهارت تحلیلی مناسب

مهارت ارتباطی خوب

صداقت

خلاقیت

قاطعیت

خلاقیت

وکیل مشهد علاوه‌بر قدرت تحلیل، باید خلاقیت کافی نیز داشته باشد و بتواند بهترین راه حل‌ها را برای موفقیت در پرونده انتخاب کند.

قاطعیت

قاطعیت یک وکیل، نشان دهنده مهارت او است. اگر وکیل نتواند روی حرف خود قاطع باشد یا با تردید بخواهد صحبت کند، ممکن است اعتماد موکل خود را از دست بدهد.

دفتر وکالت وکیل آگاه (مشهد)

راه ارتباطی با ما در مشهد

وظایف وکیل مشهد

مهمترین وظیفه یک وکیل دفاع از حقوق موکل خود و حمایت از قانون  است. از همین رو لازم است به صورت پیوسته دانش و اطلاعات خود را افزایش دهد و با قوانین روز کشور آشنا شود.وکیل مشهد باید با تنظیم لایحه دفاعی مناسب در جهت دفاع از موکل خود بکوشد. 

او باید پیش از جلسه رسیدگی، دفاعیات را به صورت مکتوب نیز ضمیمه پرونده نماید. همچنین سایر وظایف وکیل شامل تنظیم دادخواست، تنظیم شکواییه و درخواست تجدید رسیدگی در صورت اعتراض به رای دادگاه است.

تخصص‌های وکیل مشهد

وکیل مشهد دارای تخصص‌های گوناگونی است که در ادامه به آن می‌پردازیم:

وکیل خانواده مشهد

وکیل خانواده مشهد، به مسائل مربوط به خانواده مانند موارد زیر رسیدگی می‌کند: 1: فرزندخواندگی ) 2: رحم جایگزین ) 3: کودک آزاری ) 4: کودک ربایی 5: همسرآزاری ) 6: دارایی یا برنامه ریزی خانواده ) 7: طلاق ) 8 : ادعاهای حضانت )
9: تعیین پدر ) 10: بزهکاری نوجوانان ) 11: رهایی کودک ) 12:قراردادهای پیش از ازدواج وکلای مدافع حقوق خانواده از موکلان خود در دادرسی‌های دادگاه خانواده دفاع می‌کنند. ممکن است برخی از وکلای خانواده ، تنها بر طلاق تمرکز کنند؛ اما اکثر آن‌ها تمام زمینه‌های قانون خانواده را پوشش می‌دهند.

وکیل طلاق مشهد

وکلای طلاق در بسیاری از جنبه های حقوقی که باید در هنگام فسخ ازدواج به آنها توجه شود، تخصص دارند. برخی از این جزئیات ممکن است شامل حضانت فرزند، پرونده‌های حقوقی، و تقسیم دارایی‌ها و بدهی‌ها بین همسر باشد. در مورد جدایی قانونی، وکیل طلاق در قالب حکم دادگاه این جدایی را صادر می‌کند. در صورت وجود فرزندان، وکیل طلاق به تعیین شرایط حمایت از کودک و حضانت کودک کمک می‌کند.

وکیل مهاجرت مشهد

وکلای مهاجرت حقوق، تعهدات و وظایف قانونی افراد خارجی را تعیین می‌کنند به آن‌ها برای کسب تابعیت قانونی در یک کشور خاص کمک می‌کنند. روند مهاجرت می‌تواند بسیار پیچیده باشد. وکلای مهاجرت کارهای زیادی را از طرف مشتریان خود انجام می‌دهند، مانند، آماده سازی اسناد، سازماندهی اسناد و فرم‌هایی که برای آنها مورد نیاز است. درخواست، و تهیه شهادت و اظهارات. آنها معمولا به عنوان میانجی بین مشتریان و مقامات مهاجرت عمل می‌کنند

وکیل جنایی مشهد

یک وکیل جنایی وکیل متهمان و سازمان‌هایی است که در دادگاه‌های جنایی روبرو هستند که می‌تواند شامل موارد زیر باشد: • کلاهبرداری • جرایم خشونت خانگی • سرقت • اختلاس • جرایم خشونت آمیز • جرایم جنسی • جرایم مرتبط با مواد مخدر دامنه فعالیت یک وکیل جنایی شامل محاکمه، جلسات رسیدگی به وثیقه، اقدامات جبرانی پس از محکومیت، دادخواست و جلسات ابطال (آزادی مشروط) است. در طول محاکمه، وکیل جنایی از متهم دفاع می‌کند و همچنین اعتراضات تجدیدنظر را استدلال می‌کند. همه درخواست‌ها و درخواست‌های تجدیدنظر باید از قبل توسط وکیل تنظیم و ثبت شوند.

وکیل مشهد در حوادث و صدمات جانی

قانون حوادث و صدمات شخصی شامل موارد قانون مدنی است که بر صدمات جسمی و روانی ناشی از تصادف تمرکز دارد. این نوع وکیل عمدتاً در حوزه حقوقی که به عنوان قانون جرم شناخته می‌شود، فعالیت می‌کند و به کسانی که ادعا می‌کنند در نتیجه سهل‌انگاری شخص یا نهاد دیگری آسیب دیده‌اند خدمات حقوقی ارائه می‌دهد. آنها به کسانی که آسیب دیده‌اند کمک می‌کنند تا هزینه‌هایی را که متحمل شده اند بازپرداخت کنند. این غرامت اغلب برای پرداخت هزینه‌های درمانی و جبران دستمزدهای از دست رفته مورد نیاز است. نمونه‌هایی از ادعاهای متداول صدمات شخصی شامل تصادفات ترافیکی، تصادفات لغزش و سقوط، صدمات در محل کار، محصولات معیوب و قصور حرفه ای است. اکثر دعاوی تصادفات و جراحات شخصی بدون محاکمه حل و فصل می‌شوند. با این حال، مواقعی وجود دارد که تنها راه برای یک قربانی برای دریافت غرامت، انجام یک محاکمه مدنی کامل است، در صورتی که شرکت بیمه آنها این ادعا را رد کند. دعوا می‌تواند بسیار پیچیده باشد و مستلزم رعایت دقیق رویه‌ها و قوانین شواهد خاص است.

وکیل مشهد تجارت و شرکت

وکلای تجاری و شرکتی می‌توانند طیف گسترده‌ای از مسائل حقوقی را برای شرکت‌های دولتی و مشاغل خصوصی انجام دهند و در مشاوره و راهنمایی مشتریان خود از طریق فرآیندهای پیچیده حقوقی تخصص دارند. آنها بر قانون نمایندگی و استخدام، قراردادها، فروش، اوراق تجاری، سازمان های تجاری، و اموال و وثیقه تمرکز می‌کنند. تخصص آنها می‌تواند از کمک به شرکت‌های اینترنتی جدید با نیازهای راه‌اندازی تا مذاکره در مورد خریدهای پیچیده برای شرکت‌های چند میلیارد دلاری متغیر باشد. معاملات تجاری ممکن است شامل موارد زیر باشد: • مذاکره • تهیه پیش نویس و بررسی ادغام • تملک و واگذاری • مشاوره در مورد حقوق و مسئولیت‌های مدیران و افسران شرکت کمک به اطلاعات مالی که صاحبان مشاغل باید در اختیار کارمندان، مالکان و سهامداران خود قرار دهند.

وکیل آگاه در مشهد می‌تواند در همه زمینه‌های حقوقی و کیفری شما را راهنمایی کند.

مشاوره رایگان

جهت دریافت نوبت مشاوره حضوری و غیر ضوری کلیک بفرماید

وکیل مشهد
تماس با وکیل 09155802353